Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. O hračkách
  4. Jaké jsou naše výrobky, o co se snažíme?
09.09.2017
O hračkách

Jaké jsou naše výrobky, o co se snažíme?

Hlavní roli má přírodní odstín dřeva 

Hlavní materiál, ze kterého jsou naše výrobky vyrobeny, je dřevo. Dřevo masívní nebo vrstvené (překližka). Dřevo, pokud je to možné, necháváme s přírodním povrchem – chceme, aby mělo dítě přímý kontakt s přírodním materiálem hračky.
Nevyhýbáme se ani dřevu, které má nepravidelné zabarvení nebo malé součky – právě tyhle drobné anomálie nám na dřevu připadají zajímavé.

Barvení používáme pouze na oživení, barev na jednom výrobku nebývá mnoho. Barvy jsou lazurového typu – ekologické (vodou ředitelné), certifikované pro hračky – takže nechávají prostupovat přírodní strukturu dřeva.
Někdy také používáme barvy podle montessori zásad.

 

Nejen funkčnost, také přitažlivost

Snažíme se o to, aby pomůcky a hračky byly funkční. Aby děti vždy nějakým způsobem rozvíjely (motorika, vědění, hmatový vjem, …), ale zároveň aby byly pro dětské oko přitažlivé. Proto používáme tvarů zvířátek, květin, … Téměř na každém výrobku je kousek přírody.

 

Hračky s duší

Nechceme dělat neosobní hračky z velkosériové výroby. Za každou hračkou nebo pomůckou si představujeme dítě, které ji bude jednou používat. Už při návrhu hračky přemýšlíme: „Co na to řekne? Bude ho to bavit?“

 

Vyrábíme s láskou a radostí

Každý produkt projde několikrát rukama našich pracovníků. Každý v něm zanechá otisk své práce. Chceme, aby tento otisk byl pozitivní, aby lidé v naší dílně vyráběli s láskou a radostí. Proto je pro nás také důležitý spokojený zaměstnanec.

 

Zpětná vazba

Důležitá je pro nás i zpětná vazba. Potřebujeme vědět, co na našich výrobcích vylepšit, co se Vám na nich líbí, jaké produkty na trhu chybějí, … Proto jsme členy mnoha diskusních skupin na facebooku, snažíme se také o přímý kontakt se zákazníky – malými i velkými – prostřednictvím výstav.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Potřebujete více informací? Kontaktujte nás:
Logo
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz