Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. O hračkách
  4. Jaké jsou naše výrobky, co Vám domů přinesou?
09.09.2017
O hračkách

Jaké jsou naše výrobky, co Vám domů přinesou?

Hlavní roli má přírodní odstín dřeva 

Hlavní materiál, ze kterého jsou naše výrobky vyrobeny, je dřevo. Dřevo masivní nebo vrstvené (překližka). Dřevo, pokud je to možné, necháváme s přírodním povrchem – chceme, aby mělo dítě přímý kontakt s přírodním materiálem hračky.
Nevyhýbáme se ani dřevu, které má nepravidelné zabarvení nebo různé součky – právě tyhle drobné anomálie jsou na dřevu zajímavé a dávají mu "osobnost".

Barvení používáme pouze na oživení nebo pro určitý didaktický účel, barev na jednom výrobku nebývá mnoho. Barvy jsou ekologické (vodou ředitelné), certifikované pro hračky.

 

Nejen funkčnost, také přitažlivost

Pomůcky a hračky jsou funkční, aby děti vždy nějakým způsobem rozvíjely (motorika, vědění, hmatový vjem, …), ale zároveň aby byly pro dětské oko přitažlivé. Proto používáme tvarů zvířátek, květin, … Téměř na každém výrobku je kousek přírody.

 

Hračky s duší

Nechceme dělat neosobní hračky jako z velkosériové výroby. Za každou hračkou nebo pomůckou si představujeme dítě, které ji bude jednou používat. Už při návrhu hračky přemýšlíme: „Co na to řekne? Bude ho to bavit?“

 

Vyrábíme s láskou a radostí

Každý produkt projde několikrát rukama našich pracovníků. Každý v něm zanechá otisk své práce. Chceme, aby tento otisk byl pozitivní, aby lidé v naší dílně vyráběli s láskou a radostí. Proto je pro nás také důležitý spokojený zaměstnanec.

 

Zpětná vazba

Důležitá je pro nás i zpětná vazba. Potřebujeme vědět, co na našich výrobcích vylepšit, co se Vám na nich líbí, jaké produkty na trhu chybějí, … Proto jsme členy mnoha diskusních skupin na facebooku, snažíme se také o přímý kontakt se zákazníky – malými i velkými – prostřednictvím výstav.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Potřebujete více informací? Kontaktujte nás:
Logo
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz